IDĘ W GÓRY – CHODŹ ZE MNĄ.

Wielu z Was Kochani prosi mnie o wsparcie psychologiczne i pomoc duchową. W sytuacji jaka jest obecnie na świecie bardzo duża grupa osób potrzebuje takiej pomocy – grupy wsparcia. Wspierajmy się wzajemnie i podnośmy razem nasze wibracje i świadomość. Uzupełniajmy się w rozwoju osobistym i dzielmy doświadczeniem.

Nie mogąc się z Wami Kochani spotykać jak zawsze grupowo w hotelach, jestem z Wami na górskich szlakach.

Zapraszam na wspólne wyjścia w góry co niedzielę z rana. Zaczynamy od małych górek w rejonie ziemi kłodzkiej i woj. dolnośląskiego. Następnie gdy grupa nabierze kondycji wyruszymy w coraz wyższe partie gór oraz wszędzie gdzie zaproponujecie. Ci o niskiej kondycji też będą mogli z nami wyruszyć. Dostosujemy do każdego poziom trudności. Spacerując i idąc w góry podnosimy nasze endorfiny, wzmacniamy odporność, wzrasta kondycja, tak bardzo teraz potrzebna po zimie. Wspólne wyjścia mają też na celu budowanie poczucia wspólnoty.

Bierzemy ze sobą: dobry humor,uśmiech, pozytywne myślenie, radość, swój prowiant i wodę.

Zakazane: marudzenie, narzekanie, krytykowanie, negatywne słownictwo, rozprawianie o chorobach, umartwianie się.

Szczególnie zapraszam: terapeutów, psychologów, lekarzy, kręgarzy, naturopatów, każdego, kto chce się podzielić wiedzą z innymi.

Będziemy się starali zakańczać wyprawy wspólnym ogniskiem w turystycznych obiektach na szlaku. W deszczowe dni biesiadowanie z gitarą.

Imprezy są bezpłatne. Wejścia płatne np. do parków narodowych i bilety wstępu każdy uiszcza we własnym zakresie.

Udział prosimy koniecznie potwierdzić SMS-em kilka dni przed wyjściem w góry – tel 661838304, 518405610 – oddzwonimy i podamy: miejscowość, miejsce spotkania, rozkład godzinowy, trasę oraz informacje potrzebne do wspólnego wyjścia w góry.

Do miłego zobaczenia na szlaku.

Celina Chacińska.