O mnie

Nazywam się Celina Chacińska. Jestem doradcą Żywienia Optymalnego – dyplom nr 292 podpisany przez dr Jana Kwaśniewskiego. Swoim doświadczeniem dzielę się z innymi: organizuję spotkania Optymalnych, szkolenia i konsultacje z zakresu prawidłowego stosowania Żywienia Optymalnego w Polanicy-Zdrój, turnusy , Zjazdy Optymalnych oraz prowadzę konferencje w Polsce i na świecie. Rozumiem potrzeby innych, gdyż sama przechodziłam przez wiele niedomagań: niedowidzenie, bielactwo, nadciśnienie, miażdżyca, problemy hormonalne, odrastające guzy, torbiele, problemy jelitowe, bóle kręgosłupa, 7 operacji, przewlekłe zmęczenie oraz wiele innych dolegliwości. Dzięki zastosowaniu wiedzy doktora Kwaśniewskiego, w 2011 roku uzdrowiłam siebie w krótkim czasie. Zaskakujące było dla mnie to, że tak prosta metoda jak żywienie, może być aż tak skuteczna. Gdy zastosujemy najprostsze z prostego, organizm sam się zregeneruje i w myśl zasady „po pierwsze nie szkodzić”, dojdzie do samo uzdrowienia.

Dziękuję lekarzowi medycyny Janowi Kwaśniewskiemu za darowane mi drugie, lepsze życie. Dziękuję za mądrość i wiedzę, dziękuję za zdrowie i radość życia, dziękuję za przywrócenie mi Człowieczeństwa. Strona ta powstała, abym mogła Tę wiedzę i mądrość nieść dalej w świat, aby dotarła ona do Ciebie Drogi Czytelniku. To zaszczyt i szczęście móc korzystać z Tej wiedzy. Postaram się, aby wiedza zgromadzona przez doktora Jana Kwaśniewskiego – skromnego lekarza, ale przede wszystkim mędrca, filozofa, dietetyka, balneologa, a ponadto CZŁOWIEKA przez duże „C”, została przez Ciebie prawidłowo zrozumiana i przyjęta. Poprawne zastosowanie Żywienia Optymalnego warunkuje prawidłową czynność umysłu, a tym samym, tworzenie świata w zdrowiu, pokoju, mądrości i miłości. Jest to moje marzenie – moja wizja. Jeżeli czegoś nie mogę zmienić, zmieniam siebie, wówczas cały wszechświat dopasowuję się do mnie. Jeśli świat, w którym dane mi jest żyć, nie spełnia mych oczekiwań, zostawiam go i z pokorą tworzę swój własny „Świat”. Kto che do mnie dołącza… Cieszy mnie fakt, że jest nas coraz więcej. Za to Wam dziękuję Kochani wszyscy czytający to, bo już zrobiliście pierwszy krok do zdrowia.

Dziękuję Wszystkim, którzy wspieracie mnie w mej działalności : Córce Milenie, która daje mi największe wsparcie i pomoc. Dziękuję, że JESTEŚ KOCHANA CÓRECZKO. Dziękuję: doktorowi Janowi Pokrywce, doktorowi Krzysztofowi Błesze, doktorowi Christophowi Polańskiemu, doktor Marioli Lappo, doktor Teresie Kobrzańskiej, doktor Wiesławie Stopińskiej, doktor Krystynie Brzeckiej, doktor Barbarze Dąbrowskiej, doktorowi Hubertowi Czerniakowi, dziękuję lekarzom Optymalnym, dziękuję naturoterapeutom Markowi Pilśniakowi, Adamowi Kołaczkowi, Marioli Bulik, Romualdowi Kosznikowi, Emilowi Piaseckiemu oraz Leszkowi Więckowskiemu – wydawcy mych książek, od którego wszystko się zaczęło. Dziękuję wszystkim dobrym Ludziom, dzięki którym mam siłę by nieść wiedzę o Żywieniu Optymalnym. Dziękuję to za mało, aby wyrazić mą wdzięczność. Dziękuję Tobie drogi Czytelniku, że doczytałeś do tego zdania. Dobro, jakie dajemy światu, zawsze do nas powraca. Dar zdrowia to największy dar, jaki człowiek może dać drugiemu człowiekowi. Lepiej nie wiedzieć nic, niż wiedzieć źle. Teraz gdy odzyskałam zdrowie, nie sposób milczeć i wiem, że prawda jaką dał nam Mistrz Jan Kwaśniewski zmienia oblicze ziemi…Tej Ziemi.