Rymanów Zdrój 7 listopad 2020 Szkolenie+Normobaria

Szkolenie odwołane z powodu zaistniałej sytuacji politycznej.
Gdy tylko będzie możliwe spotkanie, poinformujemy o terminie.

Zapraszamy na szkolenie z zakresu prawidłowego stosowania Żywienia Optymalnego i diety ketogenicznej w sobotę, 7 listopada, od godz. 12 do 19, do Rymanowa Zdroju. Wykład dietetyczny poprowadzi Celina Chacińska – doradca Żywienia Optymalnego. Przerwa obiadowa o godz. 15.
Istnieje możliwość skorzystania z akupunktury bezigłowej shiatsu w Normobarii Rymanów Zdrój. Dla osób zainteresowanych informacją na temat komór normobarycznych możliwe spotkanie z Panem Tomaszem Źrebiec, producentem. Pan Tomek opowie o sypialniach normobarycznych i innych podobnych rozwiązaniach. W normobarii można zakupić suplementy Akademii Długowieczności oraz książki o diecie ketogenicznej i Żywieniu Optymalnym.
Koszt uczestnictwa w szkoleniu: 220 zł, w tym: serwis kawowy oraz pobyt w komorze normobarycznej dla każdego uczestnika, a także karta podarunkowa na 1 sesję dwugodzinną. W ramach opłaty uczestnicy otrzymują książkę Pani Celiny z dedykacją od autorki , materiały dydaktyczne, prowadzenie dietetyczne oraz kolejne szkolenia bezpłatne w Pankach i Polanicy-Zdroju. W przerwie obiadowej zostanie podany posiłek przygotowany wg. przepisu Żywienia Optymalnego, koszt dodatkowy 25 zł. Spotykamy się o 11.45 pod komorą normobaryczną w Rymanowie Zdroju, ul. Świerkowa 1, gdzie przejdziemy do sali szkoleniowej.
Zainteresowanych prosimy o wcześniejszą rezerwację (konieczna ze względu na ograniczoną ilość miejsc) u:
Monika Woszczyk tel. 531 522 807
Celina Chacińska tel. 661 838 304.
Serdecznie zapraszamy.